Mgr. Michal Vašíček - tvorba webu a online marketing pro firmy

Firemní web, který

Prodává Přivede nové zákazníky Usnadní práci Vás odliší od konurence

Potřebujete firemní web, který získá nové zákazníky, poptávky a podpoří prodej, ale nemáte čas ani chuť shánět zpracovatele? Jsem Váš člověk.

Tvořím firemní weby pro malé a střední firmy, které mají zájem o důstojnou a efektivní prezentaci na internetu. Postarám se o technickou i obsahovou stránku a grafické práce. Zajistím, aby firemní web dával z marketingového hlediska smysl a pomáhal přivádět nové zákazníky.

Celý proces tvoření stránek probíhá online. Vše, co je potřeba vyřešíme po telefonu nebo e-mailu (případně se můžeme potkat osobně). Rychle, spolehlivě a bez starostí.

Otevřené dveře pro HB-Systems

Firma zaměřující se na montáž a servis průmyslových a garážových dvěří HB-Systems neměla internetovou stránku, logo a nijak nepůsobila na internetu.

Potřebovali vytořit efektivní firemní web, logo ve firemních barvách a propagační letáky.

Spolupráce jim otevřela dveře k oslovování a získávání zákazníků na internetu.

Problémy, které jsme vyřešili

Výsledek spolupráce

Podle zadaných kritérií jsme vytvořili firemní identitu (logo, firemní barvy, typy písma a styl komunikace), podle které byl navržen celý firemní web.

Více poptávek

HB-systems zaznamenali významné zvýšení poptávek z formuláře na firemním webu.

Silný partner

Posílením identity značky působí HB-systems jako důvěryhodně pro ostatní partnery. To jim pomohlo navázat nové spolupráce.

Jsou vidět

Zpracovali jsme grafické podklady pro distribuci letáčků a brožur a reklamní plachtu. HB-systems jsou tak více vidět nejen na internetu.

Reference

Každý klient může počítat s osobním přístupem, rychlou komunikací a transparentními cenami. Klienta nevnímám jako číslo, ale jako partnera, na jehož úspěchu mi záleží.

Firemní web řeší problémy

Internetová stránka je reakcí na problém. Málo zákazníků? Nejde Vaši firmu najít na internetu? Partneři nemají dostatek informací k rozhodnutí o spolupráci? Firemní web není lék na všechno, pomůže ale efektivně komunikovat a navazovat vztah se zákazníky i partnery.

web-pro-firmu_zakaznici

Nedostatek nových zákazníků

Kombinací správně zvoleného obsahu a online reklamy přivede firemní web nové návštěvníky, ze kterých se mohou stát věrní zákazníci

Zjednodušení práce

Firemní web pomůže ušetřit čas. Jak? Online formuláře, přihlášky, cenové kalkulačky a další funkce, vždy podle potřeby vaší firmy. Ať vás trápí cokoliv, nejspíš to jde vyřešit online.

firemni-web-odliseni-od-konkurence

Odlišení od konkurence

Investicí do firemního webu se odlišíte od konkurence a přesvědčíte nové zákazníky, aby investovali do vás. Pamatujte, v online světě se druhá šance nedává.

Proč spolupracovat zrovna se mnou?

Každý klient může počítat s osobním přístupem, rychlou komunikací a transparentními cenami. Klienta nevnímám jako číslo, ale jako partnera, na jehož úspěchu mi záleží.

0

roky

Vš studia marketingu
0 %
Osobní přístup
Rychlá komunikace
Provedu Vás celým procesem

Certifikát Google

Úspěšně jsem složil Google certifikát základy digitálního marketingu, který prokazuje znalost online světa a schopnost tyto znalosti uschopit a aplikovat v reálném světě.

Marketingové komunikace

Prošel jsem intezivním studijním programem marketingové komunikace na UTB (Univerzita Tomáše Bati), který je zaměřený získání a uplatnění znalostí marketingových principů do firem všech odvětví.

Potřebujete firemní web?

Vyplňte formulář, obratem se ozvu a můžeme začít pracovat.

Napište mi
Zavolejte

Ceník

Cena každé stránky se liší podle potřebných funkcí, rozsahu a složitosti. Cenovou nabídku dostanete společně s odevzdáním prvního návrhu.

Web základ

Jednostránkové, ale efektivní stránky.

8 000 Kč

Volí většina klientů

Web standard

Firemní web standardního rozsahu, vhodný pro většinu firem.

10 000 Kč

Web extra

Náročný firemní web, který vyžaduje extra péči.

25 000 Kč

Tvořím efektivní internetové stránky pro malé a střední podnikatele, kterým pomáhám i s online marketingem.

Copyright © 2022 Mgr. Michal Vašíček