Ukažte výsledky Vaší práce a získejte nové zakázky

Pracujete sami na sebe jako malíř, hodinový manžel, instalatér nebo máte firmu s řemeslným zaměřením?

Pečlivě zpracované internetové stránky, kde ukážete výsledky Vaší práce pomohou získat nové zakázky od lidí, kteří sami aktivně hledají řemeslné služby.

 

Jak přemýšlí zákazníci?

Firma zaměřující se na montáž a servis průmyslových a garážových dvěří HB-Systems neměla internetovou stránku, logo a nijak nepůsobila na internetu.

Potřebovali vytořit efektivní firemní web, logo ve firemních barvách a propagační letáky.

Spolupráce jim otevřela dveře k oslovování a získávání zákazníků na internetu.

Problémy, které jsme vyřešili

Reference

Každý klient může počítat s osobním přístupem, rychlou komunikací a transparentními cenami. Klienta nevnímám jako číslo, ale jako partnera, na jehož úspěchu mi záleží.

Pomáhá Vám

Mgr. Michal Vašíček

Tvorbě webu se věnuji řadu let, online marketing jsem studoval na vysoké škole (UTB). Zajímám se o moderní trendy internetu, marketingu a fungování malých firem. Věřím, že každá firma nebo podnikatel si zaslouží důstojnou prezentaci na internetu, která pomůže plnit firemní cíle. Weby tvořím pro klienty po celé republice.

Pokud už internetovou stránku máte, rád zpracuji analýzu, kde se dozvíte, jak je na tom z hlediska efektivity a tipy pro vylepšení.

Ceník

Cena každé stránky se liší podle potřebných funkcí, rozsahu a složitosti. Cenovou nabídku dostanete společně s odevzdáním prvního návrhu.

Jednoduché stránky vyjdou zhruba na 7 000 Kč, stránky středního rozsahu 10 000 Kč, složité stránky podle potřebných funkcí. Vždy ale tak, aby se vyplatily do poslední koruny.

Potřebujete web pro řemeslo?

Vyplňte formulář, obratem se ozvu a můžeme začít pracovat.

Napište mi
Zavolejte

Tvořím efektivní internetové stránky pro malé a střední podnikatele, kterým pomáhám i s online marketingem.

Copyright © 2022 Mgr. Michal Vašíček