Tvorba webu Kuřim a okolí

Podnikáte nebo máte menší firmu v okolí Kuřimi? Nabízím tvorbu internetových stránek a pomoc s online marketingem právě pro vás.

Výsledkem spolupráce je firemní web, který důstojně prezentuje vaše služby, pomůže přilákat nové zákazníky a usnadní komunikaci s vaší klientelou.

Výhodou mých služeb je celý proces tvorby webu a možnost konzultace Brno-venkov nebo okolí, osobní přístup a pomoc s vysvětlením všeho, co není jasné. Vystudoval jsem multimediální komunikace na vysoké škole, kterou kombinuji s tříletou praxí.

Proč chtít internetovou stránku?

tvorba_webu_Kurim_ukazka

Menší firmy a podniky častokrát nad internetovou stránkou mávnou rukou. Všechny důležité procesy se totiž dějí ve firmě, ne na internetu. A to je pravda. Firemnní web však bývá prvním setkáním potenciálního zákazníka a vaší firmy. Dobrý firemní web znamená rozdíl mezi tím, jestli návštěvník přijde nakoupit nebo ne.

Aktuální tržní prostředí je nastaveno tak, že zákazník má vždy velkou možnost výběru. Spotřebitelé porovnávájí alternativy právě na internetu. Proto je prezentace na internetu velmi důležitá.

Více informací v článku web pro firmu – proč je potřeba.

Web pro firmu pomůže s

web-pro-firmu_zakaznici

Noví zákazníci

Promyšlený firemní web přivede nové návštěvníci, ze kterých se mohou stát noví věrní zákazníci. Jak? Že jim nabídnete všechny potřebné informace a usnadníte rozhodování.

Firemní procesy

Web usnadní různé firemní procesy podle vašich potřeb. Příkladem je kontaktní formulář, online přihláška, cenová kalkulačka, sekce otázky a odpovědi a další.

firemni-web-odliseni-od-konkurence

Odlišení od konkurence

Na každou službu nebo produkt existují alternativy. Proto je klíčové se od ostatních odlišit a dát vašim zákazníkům důvod, proč nakupovat právě u vás. Internetová stránka je první místo, kde to můžete (a měli byste) ukázat.

Reference

Každý klient může počítat s osobním přístupem, rychlou komunikací a transparentními cenami. Klienta nevnímám jako číslo, ale jako partnera, na jehož úspěchu mi záleží.

Kolik web pro firmu stojí?

Záleží na vždy na rozsahu a požadavcích na funkce. Základní web se pohybuje okolo 6 000 Kč, složitější 12 000 Kč. Po vyplnění formuláře a potvrzení zájmu o spolupráci připravím nezávazný návrh webu, podle kterého se rozhodnete, jestli jsem vystihl vaše představy.  Společně s návrhem dodám odhadovanou finální cenu realizace.

Věřím, že se vám investice do mých služeb brzy vrátí do firmy zpátky. Netvořím šablonové weby se vzorovým textem, vše je upraveno podle vašich zákazníků. Tak, aby je web zaujal, přesvědčil o kvalitě vašich služeb a co nejsnáze je navedl na využití vašich služeb (koupi produktů).

Jak probíhá realizace?

Společně probereme, co děláte, pro koho to děláte a proč by spotřebitel měl zvolit právě vaši firmu.

Následuje zpracování návrhu, podle kterého se dohodneme, jak bude web vypadat. Upravím, co bude potřeba a přidám všechny potřebné informace.

Kdyby se někdy něco pokazilo, budu na blízku a problém vám pomůžu vyřešit. V případě zájmu nabídnu další služby, jako například online marketing, optimalizaci stránky pro vyhledávače a další online práce.

Poptávkový formulář

Proč se mnou?

Jmenuji se Michal a jsem povoláním digitální marketér. Spolupracuji výhradně s malými firmami a podnikateli jednotlivci, kterým pomáhám uspět v online světě.

Tvořím efektivní internetové stránky, loga, letáky, vizitky, další grafické materiály a starám se o to, aby mí klienti získávali nové věrné zákazníky.

Jsem digitální švýcarský nůž, zvládnu téměř všechno, co může malá firma nebo podnikatel na internetu potřebovat.

Můžete očekávat

Certifikat Digitální garáž

Úspěšně jsem složil Google certifikát základy digitálního marketingu, který prokazuje znalost online světa a schopnost tyto znalosti uschopit a aplikovat v praxi.

Marketingové komunikace

Prošel jsem intezivním magisterským studijním programem marketingové komunikace na UTB (Univerzita Tomáše Bati), který je zaměřený získání a uplatnění znalostí marketingových principů do firem všech odvětví.