Tvorba webu Kuřim a okolí

Podnikáte nebo máte menší firmu v okolí Kuřimi? Nabízím tvorbu internetových stránek a pomoc s online marketingem právě pro vás.

Výsledkem spolupráce je firemní web, který důstojně prezentuje vaše služby, pomůže přilákat nové zákazníky a usnadní komunikaci s vaší klientelou.

Výhodou mých služeb je celý proces tvorby webu a možnost konzultace Brno-venkov nebo okolí, osobní přístup a pomoc s vysvětlením všeho, co není jasné. Vystudoval jsem multimediální komunikace na vysoké škole, kterou kombinuji s tříletou praxí.

Proč chtít internetovou stránku?

tvorba_webu_Kurim_ukazka

Menší firmy a podniky častokrát nad internetovou stránkou mávnou rukou. Všechny důležité procesy se totiž dějí ve firmě, ne na internetu. A to je pravda. Firemnní web však bývá prvním setkáním potenciálního zákazníka a vaší firmy. Dobrý firemní web znamená rozdíl mezi tím, jestli návštěvník přijde nakoupit nebo ne.

Aktuální tržní prostředí je nastaveno tak, že zákazník má vždy velkou možnost výběru. Spotřebitelé porovnávájí alternativy právě na internetu. Proto je prezentace na internetu velmi důležitá.

Více informací v článku web pro firmu – proč je potřeba.

Web pro firmu pomůže s

web-pro-firmu_zakaznici

Noví zákazníci

Promyšlený firemní web přivede nové návštěvníci, ze kterých se mohou stát noví věrní zákazníci. Jak? Že jim nabídnete všechny potřebné informace a usnadníte rozhodování.

Firemní procesy

Web usnadní různé firemní procesy podle vašich potřeb. Příkladem je kontaktní formulář, online přihláška, cenová kalkulačka, sekce otázky a odpovědi a další.

firemni-web-odliseni-od-konkurence

Odlišení od konkurence

Na každou službu nebo produkt existují alternativy. Proto je klíčové se od ostatních odlišit a dát vašim zákazníkům důvod, proč nakupovat právě u vás. Internetová stránka je první místo, kde to můžete (a měli byste) ukázat.

Jak firemní web pomohl mým klientům

Občas věci zní lépe, než aby byla pravda. Internetová stránka není kouzlo, které všechno vyřeší za vás. Základem úspěšné firmy je kvalitní služba nebo produkt, který řeší problém zákazníků. Pokud takovou službu (produkt) nabízíte, firemní web ukáže vaši nabídku novým návštěvníkům. Z nových návštěvníků se mohou stát noví zákazníci, a z nových zákazníků zákaznící stálí. Jak jsem pomohl mým klientům? Vyřešil jsem problémy, které jim usnadní práci.

Přihlášky se zpracovávají skoro samy

Dříve jsme přihlášky na kytarový festival posílali oskenované e-mailem. Michal nám vytvořil web s online přihláškou, kterou zájemci vyplní online a všechny informace nám přijdou automaticky na e-mail. To nám usnadnilo práci a můžeme se více věnovat přípravě programu festivalu.

Reference tvorby webu, Kytarový festival
Kateřina

Mezinárodní Kytarový festival guitarcz.com
Manažerka

Kolik web pro firmu stojí?

Záleží na vždy na rozsahu a požadavcích na funkce. Základní web se pohybuje okolo 6 000 Kč, složitější 12 000 Kč. Po vyplnění formuláře a potvrzení zájmu o spolupráci připravím nezávazný návrh webu, podle kterého se rozhodnete, jestli jsem vystihl vaše představy.  Společně s návrhem dodám odhadovanou finální cenu realizace.

Věřím, že se vám investice do mých služeb brzy vrátí do firmy zpátky. Netvořím šablonové weby se vzorovým textem, vše je upraveno podle vašich zákazníků. Tak, aby je web zaujal, přesvědčil o kvalitě vašich služeb a co nejsnáze je navedl na využití vašich služeb (koupi produktů).

Jak probíhá realizace?

Společně probereme, co děláte, pro koho to děláte a proč by spotřebitel měl zvolit právě vaši firmu.

Následuje zpracování návrhu, podle kterého se dohodneme, jak bude web vypadat. Upravím, co bude potřeba a přidám všechny potřebné informace.

Kdyby se někdy něco pokazilo, budu na blízku a problém vám pomůžu vyřešit. V případě zájmu nabídnu další služby, jako například online marketing, optimalizaci stránky pro vyhledávače a další online práce.

Poptávkový formulář

Mgr. Michal Vašíček

Tvorbě webu se věnuji řadu let, online marketing jsem studoval na vysoké škole (UTB). Zajímám se o moderní trendy internetu, marketingu a fungování malých firem. Věřím, že každá firma nebo podnikatel si zaslouží důstojnou prezentaci na internetu, která pomůže plnit firemní cíle. Weby tvořím v Kuřimi a ve Zlíně, ale pro klienty po celé republice.

Pokud už internetovou stránku máte, rád zpracuji analýzu zdarma, kde se dozvíte, jak je na tom z hlediska efektivity a smysluplnosti.