Ukázka mé práce

Tvořím internetové stránky pro malé a střední firmy, podnikatele a všechny, kteří chtějí svoji nabídku prezentovat na internetu. Všechny služby jsou upraveny pro vaše zákazníky, vždy tak, aby vám web viditelně a znatelně zjednodušil práci a přivedl nové návštěvníky.

Udržitelná energie je v dnešní době silné téma. K realizaci je potřeba zvolit firmu, která tomu doopravdy rozumí, myslí na své klienty a dokáže zařídit veškerou dokumentaci od A-Z. To jsme komunikovali na novém webu RS Energetiky.

Rozsáhla základna pro online trenérku crossfitu a vzpírání Katku. Na webu se s ní klienti seznámí, mohou se přihlásit k odběru e-mailových novinek, stáhnout si PDF knihu zdarma a zakoupit její vlastní online videokurzy.

Celý projekt byl zpracován za cílem získat co nejvíce nových online klientů a zvýšit prodej online kurzů. To se nám s Katkou úspěšně podařilo.

Motopůjčovna Karpec Moto vznikla pro všechny milovníky adrenalinové jízdy v Uherském Ostrohu a okolí. Součástí webu je propracovaný rezervační systém, který zjednodušil celý proces rezervací.

Cílem spolupráce bylo umožnit jednoduše a efektivně rezervovat motorky.

Nová a ambiciózní půjčovna dodávek a osobních automobilů nejen v Brně. Společně s klientem jsem tvořili vizuální stránku, logo, vybírali barvy a celý koncept postavili na nohy.

Výsledkem je plný rezervační kalendář, spousta pozitivních recenzí a spokojení zákazníci.

Internetová stránka pro apartmán ve Zlíně. Starý web jsem předělal do moderního kabátu. Online check-in a rezervační formlář usnadní majiteli práci. Výsledkem je více poptávek po ubytování a méně zbytečného papírování.

Martin je profík za foťákem, kterého jen tak někde nepotkáte. Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce jsou moderní firemní stránky, které ukážou jeho umění v tom nejlepším světle.

Martin je profík za foťákem, kterého jen tak někde nepotkáte. Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce jsou moderní firemní stránky, které ukážou jeho umění v tom nejlepším světle.

Masážní studio No Orange v Kuřimi, které se specializuje především na maderoterapii. Ta oproti klasické masáži využívá speciální dřevěné nástroje. U relax studia je důležitá příjemná atmosféra, kterou začnou se zákazníkem navazovat už na internetové stránce.

Internetové stránky pro zbrusu novou posilovnu v Tišnově. Vybavením a úrovní prostorů jde o jedno z nejlepších fitness center v lokalitě Brno-venkov. Fitko je důstojné, čisté a moderní. A právě tak jsem přistoupil k webu.

Cílem webu je ukázat potenciálním návštěvníkům fitka, jak by se jim cvičilo a proč by měli zvolit právě Change Fitness.

Optimalizace webu

Všechny weby tvořím optimalizované pro vyhledávače. To znamená rychlá načítací rychlost, zabezpečení a dodržení moderních standardů.

Grafické práce

Návrh a zpracování vizitek, letáků, dárkových poukazů a dalších drobných grafických prvků.

Grafické práce zpracovávám pouze pro klienty, kterým zpracovávám firemní web.

HB_systems_letak

Cenová kalkulačka

Chcete vědět, kolik stojí firemní web přesně podle Vašich požadavků jen s těmi funkcemi, které jsou potřeba? Vyberte požadovaný rozsah, funkce a další služby. Systém vypočítá cenový odhad.

Pamatujte, že cenový odhad je pouze odhad. Pro konkrétní nacenění a návrh zdarma pošlete nezávaznou poptávku.

Logo je základní prvek každé značky (a jednotlivce). Pokud nemáte vlastní logo, rád je pro Vás navrhnu.

0.00