Ukázka mé práce

Tvořím internetové stránky pro malé a střední firmy, podnikatele a všechny, kteří chtějí svoji nabídku prezentovat na internetu. Všechny služby jsou upraveny pro vaše zákazníky, vždy tak, aby vám web viditelně a znatelně zjednodušil práci a přivedl nové návštěvníky.

HB systems je ambiciózní dodavatel průmyslových a garážových dveří. Potřebovali dostůjnou firemní prezentaci, která přesvědčí obchodní partnery o kvalitách služeb.

Motopůjčovna Karpec Moto vznikla pro všechny milovníky adrenalinové jízdy v Uherském Ostrohu a okolí. Součástí webu je propracovaný rezervační systém, který zjednodušil celý proces rezervací.

Jeden z nejdéle fungujících dodavatelů klimatizace a vzduchotechniky si zaslouží odpovídající webovou prezentaci. Stránku jsme zpřehlednili, oblékli do firemních barev a přidali funkce, které usnadní práci se zákazníky.

Martin je profík za foťákem, kterého jen tak někde nepotkáte. Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce jsou moderní firemní stránky, které ukážou jeho umění v tom nejlepším světle.

Pánské kadeřnictví přímo v srdci Zlína. Starý web neodpovídal požadavkům zákazníků, byl nepřehledný s nefunkčním ceníkem. Společně jsme web zpřehlednili, všechny důležité informace umístili na oči, to vše ve stylovém kabátě.

Tradiční, rodinná pražírna kávy HOFR potřebovala jednoduchý a svižný internetový obchod pro pravidelné odběratele a nové zákazníky.

Optimalizace webu

Všechny weby tvořím optimalizované pro vyhledávače. To znamená rychlá načítací rychlost, zabezpečení a dodržení moderních standardů.

HB_systems_letak

Grafické práce

Návrh a zpracování vizitek, letáků, dárkových poukazů a dalších drobných grafických prvků.