Ukázka mé práce

Tvořím internetové stránky pro malé a střední firmy, podnikatele a všechny, kteří chtějí svoji nabídku prezentovat na internetu. Všechny služby jsou upraveny pro vaše zákazníky, vždy tak, aby vám web viditelně a znatelně zjednodušil práci a přivedl nové návštěvníky.

Kadeřnictví Karpec

Pánské kadeřnictví přímo v srdci Zlína. Starý web neodpovídal požadavkům zákazníků, byl nepřehledný s nefunkčním ceníkem. Společně jsme web zpřehlednili, všechny důležité informace umístili na oči, to vše ve stylovém kabátě.

Buriánek-klimatizace

Jeden z nejdéle fungujících dodavatelů klimatizace a vzduchotechniky si zaslouží odpovídající webovou prezentaci. Stránku jsme zpřehlednili, oblékli do firemních barev a přidali funkce, které usnadní práci se zákazníky.

Mezinárodní kytarový festival

Každoroční kytarový festival s mezinárodní účastí vedený uznávaným Prof. Vladislavem Bláhou. Dostal jsem požadavky na speciální funkce – přehledné zobrazení koncertů a účinkujících, online přihlášku a další. To celé dvojjazyčně, česky i anglicky.

Pražírna kávy HOFR

Tradiční, rodinná pražírna kávy HOFR potřebovala jednoduchý a svižný internetový obchod pro pravidelné odběratele a nové zákazníky.

Grafické práce

Návrh a zpracování vizitek, letáků, dárkových poukazů a dalších drobných grafických prvků.

Optimalizace webu

Všechny weby tvořím optimalizované pro vyhledávače. To znamená rychlá načítací rychlost, zabezpečení a dodržení moderních standardů.