Ukázka mé práce

Tvořím internetové stránky pro malé a střední firmy, podnikatele a všechny, kteří chtějí svoji nabídku prezentovat na internetu. Všechny služby jsou upraveny pro vaše zákazníky, vždy tak, aby vám web viditelně a znatelně zjednodušil práci a přivedl nové návštěvníky.

Motopůjčovna Karpec Moto vznikla pro všechny milovníky adrenalinové jízdy v Uherském Ostrohu a okolí. Součástí webu je propracovaný rezervační systém, který zjednodušil celý proces rezervací.

Internetová stránka pro prodejnu a půjčovnu nářadí v Kuřimi. Cílem je přehledně informovat o dostupném nářadí a co nejvíce usnadnit zákazníkům kontakt. Nesmí chybět systém půjčovny, do kterého lze snadno přidávat a upravovat jednotlivé položky.

HB systems je ambiciózní dodavatel průmyslových a garážových dveří. Potřebovali dostůjnou firemní prezentaci, která přesvědčí obchodní partnery o kvalitách služeb.

Internetová stránka pro apartmán ve Zlíně. Starý web jsem předělal do moderního kabátu. Online check-in a rezervační formlář usnadní majiteli práci. Výsledkem je více poptávek po ubytování a méně zbytečného papírování.

Martin je profík za foťákem, kterého jen tak někde nepotkáte. Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce jsou moderní firemní stránky, které ukážou jeho umění v tom nejlepším světle.

Martin je profík za foťákem, kterého jen tak někde nepotkáte. Jsem rád, že výsledkem naší spolupráce jsou moderní firemní stránky, které ukážou jeho umění v tom nejlepším světle.

Pánské kadeřnictví přímo v srdci Zlína. Starý web neodpovídal požadavkům zákazníků, byl nepřehledný s nefunkčním ceníkem. Společně jsme web zpřehlednili, všechny důležité informace umístili na oči, to vše ve stylovém kabátě.

Optimalizace webu

Všechny weby tvořím optimalizované pro vyhledávače. To znamená rychlá načítací rychlost, zabezpečení a dodržení moderních standardů.

Grafické práce

Návrh a zpracování vizitek, letáků, dárkových poukazů a dalších drobných grafických prvků.

HB_systems_letak

Cenová kalkulačka

Chcete vědět, kolik stojí firemní web přesně podle Vašich požadavků jen s těmi funkcemi, které jsou potřeba? Vyberte požadovaný rozsah, funkce a další služby. Systém vypočítá cenový odhad.

Pamatujte, že cenový odhad je pouze odhad. Pro konkrétní nacenění a návrh zdarma pošlete nezávaznou poptávku.

Logo je základní prvek každé značky (a jednotlivce). Pokud nemáte vlastní logo, rád je pro Vás navrhnu.

0.00